Loku ielā Valmierā notiek lietus kanalizācijas tīkla izbūve

Lai savāktu un aizvadītu lietus un sniega ūdeni, un uzlabotu ielu tehnisko stāvokli, Loku ielā Valmierā notiek lietus kanalizācijas tīkla izbūve, sākot no Brīvības ielas puses.

Tīkla izbūves darbu laikā autotransportam ir slēgts Loku ielas posms no Brīvības ielas līdz Burtnieku ielai. Slēgtajam ielas posmam apbraucamais ceļš organizēts pa Loku ielas posmu no Burtnieku līdz Pilātu ielai, pa Pilātu ielu un Brīvības ielu. Lai piekļūtu  Loku ielas slēgtajam posmam, iedzīvotājus aicinām izmantot blakus esošās ielas – Mazo Loku ielu, Ķiršu ielu, Vienības ielu un Rožu ielu. Loku ielas posmā ir uzstādīti brīdinājuma plakāti, pagaidu ceļa zīmes un norobežojuma barjeras. Gājēju kustība šajos ielu posmos ir iespējama tikai gar ceļa nomali.

Pirms darbu uzsākšanas slēgtajā Loku ielas posmā dzīvojošie iedzīvotāji ir informēti par ielas posmu slēgšanas grafiku un braukšanas apgrūtinājumiem.

Lietus kanalizācijas tīkla izbūvi Loku ielā plānots pabeigt 2022. gada janvārī. Darbus veic SIA “Ū.K.A”.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Foto: www.canva.com