LM aicina pieteikties e-apmācību kursam “Sociālās uzņēmējdarbības skola”

Labklājības ministrija aicina sociālās uzņēmējdarbības interesentus, ideju autorus un

Labklājības ministrija aicina sociālās uzņēmējdarbības interesentus, ideju autorus un jau esošus sociālos uzņēmējus pieteikties bezmaksas e-apmācību kursam “Sociālās uzņēmējdarbības skola”, kur tiks sniegtas daudzpusīgas zināšanas veiksmīgai sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai un veikšanai.

Deviņu tiešsaistes lekciju ciklā dažādu jomu eksperti īsi un kodolīgi sniegs noderīgas un praktiski pielietojamas zināšanas par tādām sociālajā uzņēmējdarbībā nozīmīgām tēmām kā sociālās uzņēmējdarbības pamati, biznesa plāna veidošana un esošu plānu pārskatīšana, sociālās ietekmes radīšana un apzināšana, finanšu pārvaldība, uzņēmuma zīmols un  pārdošana, ārējā un vizuālā komunikācija, digitālais mārketings. Apmācības noslēgsies ar divām mūsdienu uzņēmējdarbībā aktuālām tēmām – biznesa krīzes pārvarēšana un radošums.

Īpaši vērtīgi būs tas, ka lekciju saturu papildinās sociālo uzņēmēju pieredzes stāsti par konkrēto uzņēmējdarbības aspektu. Apmācību dalībniekiem būs iespēja arī uzdot sev interesējošos jautājumus.

Apmācību kurss norisināsies tiešsaistes platformā Zoom trīs nedēļu garumā – no 18. septembra līdz 6. oktobrim. Lekcijas notiks pirmdienās, trešdienās un piektdienās, no plkst.12.00 līdz 13.00.

Dalībniekiem ir iespēja piedalīties vienā, vairākās vai visās lekcijās – pēc izvēles un iespējām. Lai piedalītos apmācībās, vismaz vienu nedēļu pirms noteiktās nodarbības jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa. Plašāka informācija www.sua.lv/kopa un rakstot uz e-pastu .

E-apmācību kursu veiksmīgai sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai un veikšanai “Sociālās uzņēmējdarbības skola” organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, kas norisinās Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!” ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds.

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš

Labklājības ministrijas

Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists

64331829,