Linarda Laicena ielā no 31. jūlija līdz 2. augustam notiks asfaltēšanas darbi

No 2023. gada 31. jūlija līdz 2. augustam Linarda Laicena ielā, Valmierā notiks asfaltbetona seguma ieklāšanas darbi.

Iedzīvotāju ievērībai – Linarda Laicena iela posmā no Rūpniecības ielas līdz Audēju ielai būs slēgta satiksmei!

Piekļuve daudzdzīvokļu namiem iedzīvotājiem būs iespējama tikai no Rūpniecības ielas puses.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Linarda Laicena ielas pārbūve notiek Dienvidu industriālās maģistrāles būvniecības ietvaros. Projektā paredzēts pārbūvēt Linarda Laicena ielu, paralēli Vecajam dzelzceļam posmā no Linarda Laicena ielas līdz Cēsu ielai izbūvēt jaunu ielas posmu, kā arī rekonstruēt Cēsu ielu posmā no Vecā dzelzceļa līdz valsts vietējam autoceļam V 185. Projekts tiks īstenots līdz 2023. gada decembrim.