Lietu ziedošana novada kultūras centros šobrīd vairs nav nepieciešama

Patvēruma meklētājiem no Ukrainas, kuri ieradušies Valmieras novadā, iespējams palīdzēt arī finansiāli

ℹ Informējam, ka lietu ziedošana novada kultūras centros, atbalstot Valmierā esošos Ukrainas iedzīvotājus, šobrīd vairs nav nepieciešama. Paldies par lielo atsaucību un palīdzības sniegšanu!

Šobrīd ir pietiekams uzkrājums, lai sniegtu palīdzību Valmieras novadā esošajiem Ukrainas iedzīvotājiem. Tiklīdz būs nepieciešamība, ziedojumu vākšana, ziedojot dažādas lietas, Valmieras novada kultūras centros atsāksies. Šeit publicēsim informāciju, ja būs nepieciešama kāda konkrēta lieta. Aicinām patvēruma meklētājiem no Ukrainas, kuri ieradušies Valmieras novadā, turpināt palīdzēt finansiāli.

💙💛 Valmieras Attīstības aģentūra ir atvērusi ziedojumu kontu, kurā aicinām uzņēmumus un iedzīvotājus ziedot naudu, lai bēgļi no Ukrainas varētu iegādāties lietas, kuras nav iespējams saņemt ziedojumu veidā, piemēram, medikamentus, apakšveļu un citas nepieciešamās lietas.

Ziedojumu konts: LV37RIKO0002930340339. Saņēmējs: Valmieras Attīstības aģentūra. Ziedojot lūdzam norādīt mērķi “Atbalsts Ukrainas bēgļiem”.

Vairāk par ziedojumu kontu: https://www.valmierasnovads.lv/atverts-ziedojumu-konts-palidzibas-sniegsanai-patveruma-mekletajiem-no-ukrainas-kuri-ieradusies-valmieras-novada/