Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijas rezultāti

Ir noslēgusies lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija, kas notika no 6. aprīļa līdz 15. maijam visā Valmieras novada teritorijā. Akciju organizēja Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “ZAAO”.

Kopumā ir nodots 2027 m3 lielgabarīta atkritumu 34 akcijas norises vietās Valmieras novadā. Visbiežāk uz akcijas norises vietām iedzīvotāji akcijas laikā nogādāja mēbeles – skapjus un plauktus

Valmieras novada pašvaldība organizēja un no pašvaldības budžeta līdzekļiem finansēja lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju ar mērķi atbalstīt Valmieras novada iedzīvotājus un novērst nelegālu atkritumu nokļūšanu vidē.

Paldies ikvienam, kurš izmantoja iespēju un akcijas laikā nodeva lielgabarīta atkritumus!

Ņemot vērā, ka akcijas laikā iedzīvotāji bija nodevuši arī riepas un logu stiklus, atgādinām, ka tos EKO laukumos var nodot bez maksas visu gadu! Piemēram, fiziska persona gadā bez maksas EKO laukumos var nodot 4 automašīnu riepas. Savukārt logu stiklus, kas izņemti no rāmjiem, EKO laukumos var nodot bez maksas visu gadu. Mums ir svarīgi, lai iedzīvotāji to zina, jo visiem kopā ir svarīgi samazināt akcijas izdevumus.

Plašāka informācija par EKO laukumu pakalpojumiem pieejama www.zaao.lv vai zvanot pa tālruni 64281250 vai 26515556.