Lielās Talkas pasākumi Valmieras novadā

Lielā talka 2023

Lielā Talka jau sestdien, 22. aprīlī!
Ja neesi izdomājis, kur un ar ko kopā talkot, pievienojies kādā no Valmieras novada pašvaldības organizētajām talkām

Ēvelē. Ēveles kapsētas veco kapu sakopšana, kasīsim lapas, nozāģēsim vecos, bojātos kokus. Pēc talkas ēdīsim zupu.
Organizators Gusts, tālr. 27073732. Sīkāka informācija šeit.

Rencēnu pagastā. Talkošanas vietas – Cedriņa piemineklis, Ābeļu akmens, Burtnieku iela, Lizdēnu parks, stāvlaukums pie Sedas upes (pie P17).
Organizators Miervaldis Anšmits tālr. 26403294. Sīkāka informācija šeit.

Burtniekos. Burtnieka ezera krasta sakopšana no Burtnieku pludmales līdz Burtnieku centra kanālam.
Organizators Augusts Strazdiņš, tālr. 26602444. Sīkāka informācija šeit.

Bērzainē. Daviņu Lielā akmens apkārtnes sakopšana. Talkas sākums plkst. 10.00 pie Daviņu akmens, līdzi ņemt cimdus. Talkas noslēgumā zupas ēšana Bērzaines estrādē pie tautas nama.
Organizators Madara Melbārde- Žukova tālr. 2789166. Sīkāka informācija šeit.

Zilākalnā. Tiks sakopta dīķa teritorija pie Miera ielas 3. Talkotājiem pulcēties pie Imanta ielā 7 plkst. 10.00. Lielās talkas maisus novietot pie vecās skolas- Kultūras iela 11, norādītajā vietā.
Organizators Madara Melbārde- Žukova tālr. 27891664. Sīkāka informācija šeit.

Kocēnos. Kocēnu ciemata centrā un Kokmuižas promenādē. Plānota atkritumu savākšana, pērnās zāles un lapu grābšana promenādes atpūtas vietās, krūmu un sauso zaru izzāģēšana. Talciniekus cienāsim ar karstu zupu un pīrāgiem.
Organizators Aija Priedīte tālr. 26473533. Sīkāka informācija šeit.

Vaidavā. Tiks sakopta Vaidavas ezera pludmales teritorija, kopā ar Vaidavas pagasta pašvaldības darbiniekiem un jebkuru, kurš vēlas pievienoties talkai.
Organizators Linda Cielēna tālr. 29158879. Sīkāka informācija šeit.

Valmiermuižā. Talkošana Valmiermuižas parkā.
Organizators Jānis Rodziņš tālr. 22113119. Sīkāka informācija šeit.

Tiekamies talkojot!

Par citām pieteiktajām talkošanas vietām informāciju atradīsiet šeit.