Lielā Talka Valmieras novadā

Lielā Talka 2022

Valmieras novada iedzīvotāji aicināti atbalstīt Lielās Talkas aktivitātes 30. aprīlī no plkst. 9.00-15.00 visā novadā! Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos Lielajā Talkā, ir – vēlēšanās to darīt!

Lielajā Talkā var piedalīties kādā no šiem veidiem:

1. Reģistrējot domubiedru grupu vietnē www.talkas.lv – pēc talkas reģistrācijas ar Jums sazināsies novada Lielās Talkas koordinators.

2. Piesakot savu SOLO, DUO vai Ģimenes talku vietnē www.talkas.lv – maisu saņemšana “Rimi” veikalos. Pēc talkas tie jānogādā kādā no tuvākajām oficiāli reģistrētajām talkas atkritumu savākšanas vietām, kas tiks norādītas Lielās Talkas kartē.

3. Izvēlies kādu no oficiāli reģistrētajām vietām Lielās Talkas kartē, sazinies ar talkas vadītāju un pievienojies!

Saziņai un jautājumiem, Lielās Talkas koordinators Valmieras novadā ir Evija Ozola, tālr. 26327031.

SOLO (tai skaitā DUO un Ģimenes) talkotājiem no 23. līdz 30 aprīlim (ieskaitot) būs iespēja saņemt savu talkas maisu “Rimi” veikalos. Lai iegūtu īpašo talkas maisu, jāveic pirkums veikalā par jebkuru summu – viens čeks līdzvērtīgs vienam maisam. Jāņem vērā, ka SOLO talkas maisu skaits ir ierobežots.

Par Lielās Talkas vadmotīvu šogad izvēlēts skolēnu konkursa uzvarētāju sauklis “Celies, posies, iesaisties!”. Talkas ietvaros visi Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti veikt sakopšanas un labiekārtošanas darbus gan savas mājas, gan pašvaldības teritorijās.

 Svarīgi – pēc labi padarīta darba par savāktajiem atkritumiem (daudzumu un atrašanos) noteikti jāinformē Lielās Talkas koordinators. SIA “ZAAO” nodrošinās Lielās Talkas, kuru norise ir saskaņota ar pašvaldību, atkritumu savākšanu.

Vairāk par akciju Lielā Talka 2022 lasi šeit.