Līdz 7.jūnijam koklētāji aicināti pieteikties Pasaules koklētāju nometnei Vaidavā

Līdz 7.jūnijam koklētāji aicināti pieteikties Pasaules koklētāju nometnei Vaidavā

No 5. līdz 7. jūlijam sadarbībā ar latviešu etnogrāfiskās kokles spēlētāju, kokles spēles lietpratēju Laimu Jansoni Vaidavā norisināsies Pasaules koklētāju nometne, skanēs koncerti un ikviens aicināts ļauties arī dančiem. Koklētāji aicināti pieteikties līdz 7.jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu.

Lūdzam ņemt vērā, ka dalībnieku skaits ir ierobežots, dalības maksa: 110 EUR (iekļautas nakšņošanas, ēdināšanas un nometnes programmas izmaksas).

Dalībnieki piedalīsies meistarklasēs un kopīgās dziesmu spēlēs. Vaidavas ezermalas estrādē notiks arī atklāšanas koncerts, kur uzstāsies gan nometnes dalībnieki, gan viesmākslinieki.

Pasaules koklētāju nometne ir ikgadēja tradīcija, tā Valmieras novadā norisināsies jau astoto reizi. Zināšanās un kokles spēles prasmē ar nometnes dalībniekiem dalīsies lieliski pasniedzēji gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar nometnes koordinatori, Valmieras novada Kultūras pārvaldes kultūras projektu vadītāju Noru Urbāni, rakstot uz e-pastu  vai zvanot pa tālruni 26988129.