Līdz 18. septembrim piesakies hakatonam “DaibeZero”

Lai ikviens paspētu pieteikt savu ideju otrajam atkritumu pārstrādes veicināšanas hakatonam “DaibeZero”, kas notiks 23. un 24. septembrī poligonā “Daibe” un Valmierā, organizatori pagarina pieteikšanos līdz 2023. gada 18. septembrim.  Pieteikties iespējams tīmekļa vietnē www.daibezero.lv.

DaibeZero ir ideju maratons, kurā profesionālu mentoru vadībā ikvienam ir iespēja radīt jaunas, dzīvotspējīgas atkritumu pārstrādes idejas piedāvāto veidu atkritumiem: POLIMĒRIEM (PP – polipropilēns, PS – polistirols), STIKLA ŠĶIEDRAS atkritumiem, nolietotam TEKSTILAM, kā arī tiek meklēti labākie risinājumi piemaisīju atdalīšanai no KOMPOSTA, lai to varētu pielietot tautsaimniecībā. Strādājot pie savas idejas, komandai to būs iespēja prezentēt žūrijai, kura labākās idejas (dzīvotspējīgākās, reālākās) autoriem pasniegs 10 000 EUR  ieceres attīstībai. Specīgākajām komandām tiks piešķirtas arī īpašas specbalvas. 

Ņemot vērā, ka šobrīd, noslēdzoties izsludinātajam pieteikšanās posmam, vēl ir brīvas vietas dalībai hakatonā, pieteikšanās tiek pagarināta līdz 2023. gada 18. septembrim. Organizatoru pārstāvis Jurģis Priedītis norāda: “Esam ieinteresēti, lai pasākumā ne tikai izskan un tiek strādāts pie idejām, bet tās ir arī dzīvotspējīgas, tādējādi veicinātu atkritumu pārstrādi. Vasara ir bijusi darbīga arī DaibeZero komandai, un esam saņēmuši arī pirmos pieteikumus. Lai hakatonā būtu pārstāvētas visas atkritumu grupas, kā arī paspētu prezentēt pasākumu Latvijas augstskolās, šajā reizē pagarinām pieteikšanos, sniedzot iespēju ikvienam vēl pieteikties!”

Komanda drīkst pieteikt līdz 5 dalībniekiem (arī individuāli). Potenciālajām komandām, iepriekš piesakoties, ir iespēja apmeklēt arī poligonu “Daibe”, lai klātienē novērtētu pārstrādei pakļaujamo materiālu veidu, apjomu un uzdotu interesējošos jautājumus. Pasākuma nolikums (saite) un pieteikšanās anketa atrodama tīmekļa vietnē www.daibezero.lv. (saite). Akutālā informācija arī pieejama DaibeZero Facebook lapā (saite) https://www.facebook.com/DAIBEZERO

Hakatonu organizē SIA “ZAAO’’ kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un Valmieras Attīstības aģentūru. Pasākuma sadarbības partneri – AS “Valmieras stikla šķiedra’’, AS “AJ Power Recycling’’, SIA “Lofbergs Baltic” un citi.

Jautājumu gadījumā aicināti sazināties ar hakatona “DaibeZero” komandu, rakstot uz e-pastu

Seko mums:

www.daibezero.lv

https://www.facebook.com/DAIBEZERO