Līdz 15. maijam aicinām pieteikties Pasaules koklētāju nometnei

Vēl šonedēļ aicinām pieteikties Pasaules koklētāju nometnei

No 16. līdz 18. jūnijam sadarbībā ar virtuozo un perspektīvo latviešu koklētāju (etnogrāfiskās kokles spēlētāju, kokles spēles lietpratēju) Laimu Jansoni Vaidavā norisināsies septītā Pasaules koklētāju nometne, skanēs koncerts un ikviens aicināts ļauties arī dančiem. Koklētāji aicināti pieteikties līdz 15. maijam, aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Šogad savā pieredzē un zināšanās, vadot nodarbības, dalīsies koklētājas Laima Jansone, Zane Sniķere, Ilze Ozola, Jadviga Mežniece, kā arī viesi no Baltijas valstīm: Kertu-Liis Onnis (Igaunija), multiinstrumentālists no Lietuvas, mūziķis Saulius Petreikis, Anna Fogelmane un koklētāju kopa “Māras Meitas” no Nīderlandes.

Nometnes dalībnieki piedalīsies meistarklasēs, kopīgās dziesmu spēlēs ar pasniedzējiem gan no Latvijas, gan ārzemēm. Tāpat būs iespēja piedalīties jogas nodarbībā ar Velgu Rakoviču.

Tāpat brīnišķīgs notikums gaidāms 17. jūnijā, kad no plkst. 20.00 Vaidavas ezermalas estrādē notiks vasaras saulgriežu koncerts, kur uzstāsies gan nometnes dalībnieki, gan viesmākslinieki: DJ Monsta un Laima Jansone jeb duets “ZeMe”, koklētāja Zane Sniķere, multiinstrumentālists un mūziķis Saulius Petreikis (Lietuva), koklētāju kopa “Austras koks” un citi, kā arī dančus iekustinās kokļu kopa “Māras Meitas”. Ieeja bez maksas.

Nometnes nolikums pieejams šeit.

Pasaules koklētāju nometne ir ikgadēja tradīcija, tā Valmieras novadā norisināsies jau septīto reizi. Zināšanās un kokles spēles prasmēs ar nometnes dalībniekiem dalīsies lieliski pasniedzēji gan no Latvijas, gan ārvalstīm.