Līdz 11. septembrim aicina pieteikties bezmaksas vingrošanas nodarbībām Valmieras peldbaseinā

Pieteikšanās noslēgusies ātrāk lielā pieprasījuma dēļ! (ziņa papildināta 05.09.2023.)

Sākot ar 12. septembri, Valmieras peldbaseinā notiks nodarbības “Vingrošana peldbaseinā”. Paredzēts, ka nodarbības notiks vienu reizi nedēļā līdz novembra beigām. Vienas nodarbības ilgums 45 minūtes. Nodarbību apmeklējums ir bez maksas.

Vingrošana ūdenī ieteicama iedzīvotājiem:

  • vecākiem par 54 gadiem;
  • kas nodarbināti ilgstoši sēdošā darbā;
  • ar mazkustīgu dzīvesveidu;
  • ar muguras sāpju problēmām;
  • stājas korekcijai.

Nodarbību “Vingrošana peldbaseinā” mērķauditorija ir iedzīvotāji, kuri dzīvo lauku teritorijās, taču aicināti piedalīties arī citi interesenti (vietu skaits ierobežots).

Plašāka informācija par nodarbībām pieejama, zvanot pa tālruni 64263464.

Nodarbības tiek organizētas projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Valmieras novada Burtnieku apvienības iedzīvotājiem”, vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/084, ietvaros.