Latvijas ziemeļaustrumu rajonos gaidāma atkala – sasalstošs lietus

Apledojis ceļš

13.02.2024. dienā Latvijas ziemeļaustrumu rajonos gaidāma atkala – sasalstošs lietus. Vietām uz ceļiem un citām virsām veidosies ļoti stiprs apledojums.
Brīdinājums spēkā no plkst. 08:00 13.02.2024. līdz plkst. 20:00 13.02.2024.
Brīdinājuma līmenis:

  X 
ZAĻŠDZELTENSORANŽSSARKANS
Hidrometeoroloģiskie apstākļi nav bīstamiEsi informēts!Esi gatavs!Rīkojies!

ESI GATAVS, ka apledojums plašās teritorijās traucēs transporta kustību uz ceļiem un dzelzceļiem, gaisa satiksmi, kā arī gājēju pārvietošanos u.c. āra aktivitātes. Pārvietojoties pa ceļiem, esi ļoti uzmanīgs, ieplāno ilgāku laiku. Apledos arī vadi un koku zari – to svars būtiski pieaugs un ir risks, ka tie lūzīs

Aktuālajai brīdinājumu informācijai sekojiet bridinajumi.meteo.lv/

Ja hidrometeoroloģiskie apstākļi ir radījuši postījumus, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, komunikācijas vai sabiedriskā transporta kustību, zvaniet uz vienoto ārkārtas palīdzības tālruņa numuru 112!

LVĢMC tālr. 67032609
VUGD tālr. 20404112