“Latvijas tirgotāju dienās” Valmierā gaidīsim Valmieras novada tūrisma stendā!

12. un 13. maijā Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā (VOC) norisināsies vērienīgs pasākums “Latvijas tirgotāju dienas”, kurā piedalīsies dažādu nozaru pārstāvji – ražošanas uzņēmumi, tirgotāji, amatnieki, izglītības iestādes un pašvaldības, tostarp Valmieras novada Tūrisma pārvalde, aicinot ikvienu interesentu uzzināt vairāk par Valmieras novada tūrisma piedāvājumu un aktualitātēm, kā arī piedalīties “Jautājumu rata” aktivitātē.

Valmieras novada Tūrisma pārvaldes stends atradīsies VOC iekštelpās. “Jautājumu rata” aktivitātē aicināts piedalīties ikviens pasākuma dalībnieks. Spēle sastāvēs no 12 jautājumiem par un ap Valmieru un Valmieras novadu. Katram dalībniekam būs viena iespēja pēc nejaušības principa uzgriezt vienu no jautājumiem, par kuru tiks piedāvāti četri atbilžu varianti. Atbildot pareizi, būs iespējams tikt pie gardām un piedzīvojumiem bagātām balvām no “Valmiermuižas alus darītavas”, “Beverīnas dzērieniem”, kinoteātra “Gaisma”, gardēžu sukādēm “Granberry”, sliežu velosipēdiem “ZRailbikes” un citiem.

Plašāk ar tirgotāju dienu programmu iespējams iepazīties šeit.

Gluži kā gadu iepriekš, arī šogad Valmieras novada Tūrisma pārvalde plāno piedalīties dažādos Valmieras novada un citviet notiekošos svētkos, lai popularizētu Valmieras novada tūrisma piedāvājumu. Plānots, ka jau 27. maijā Valmieras novada mobilais tūrisma informācijas centrs būs sastopams “Auto. Moto. Velo” Mūrmuižā.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.