Latvijas tirgotāju dienas maijā aicina uz Valmieru

Tirgotāju dienas

12. un 13. maijā Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā pirmo reizi norisināsies vērienīgs pasākums “Latvijas tirgotāju dienas”, kurā piedalīsies visdažādāko nozaru pārstāvji – ražošanas uzņēmumi, tirgotāji, amatnieki, kā arī izglītības iestādes un pašvaldības.

Valmieras Olimpiskā centra sporta spēļu kompleksa ēka uz divām dienām pārtaps izstāžu zālē, kur būs iespējams ielūkoties auto pasaulē, kā arī iepazīties ar vietējā un ārvalstu tūrisma piedāvājumu un jaunākajām aktualitātēm izglītībā. Olimpiskā centra stāvlaukumos savu produkciju valmieriešiem un pilsētas viesiem piedāvās amatnieki un mājražotāji, darbosies Tirgotāju dienu Street Food zona, kā arī plaša atrakciju zona bērniem. Atsevišķa tirdzniecības zona būs paredzēta mājai un dārzam un stādu tirgotājiem.

Pieteikšanās “Latvijas tirgotāju dienām” ir noslēgusies. Pieteikušies vairāk nekā 172 tirgotāji. Uzzini vairāk par “Latvijas tirgotāju dienām” apmeklējot vietni www.tirgotajudienas.lv.