Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas ziedojumu vākšanas kampaņa 6. un 20. aprīlī

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija š.g. 6. un 20. aprīlī, sadarbībā ar studentu programmas Southwestern Advantage brīvprātīgajiem, organizē ziedojumu vākšanas kampaņu jauno vecāku atbalsta programmai “Piedzimstot bērniņam”. Šajā programmā jaundzimušo bērniņu vecākiem ir iespēja saņemt bezmaksas PEP (pirmās emocionālās palīdzības) mammu informatīvu un emocionālu atbalstu mazuļa pirmajos četros dzīves mēnešos.

Akcijas dalībnieki kampaņas dienās klauvēs pie pašvaldības iedzīvotāju namu durvīm, lūdzot ar ziedojumu atbalstīt programmas norisi. Brīvprātīgie ziedojumus vāks speciāli noformētos spainīšos, viņiem līdzi būs Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas izsniegtas personalizētās pilnvaras, kā arī vārdu kartiņas.