Latvijas Orientēšanās nakts 2022 Valmierā

Rogainings

Jau kārtējo gadu Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 23. septembrī norisināsies Latvijas Orientēšanās nakts 2022. Šajā gadā orientēšanās entuziasti tiks aicināti dalībai 16 Latvijas pilsētās. Viena no tām ir Valmiera ar sākumpunktu Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” (Rīgas iela 32). Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām un velo orientēšanās saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet pirms tam nepieciešams pieteikties mājaslapā līdz 19. Septembra plkst. 23.59 tiešsaistē: http://rogaining.lv/onakts/

Sacensībās piedalīsies komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās: “OPEN”, “Sievietes”, “Ģimenes”, “Veterāni”, “Val-mierīgā garā” un “Velo-rogainis”, kur katrā komandā obligāti jāpiedalās vismaz vienam pieaugušajam (dalībniekam vecumā 18+).

Komandai nepieciešams uzlādēts mobilais telefons vai planšetdators ar bateriju, kas spēj darboties aktīvā režīmā visu sacensību kontrollaiku. Atzīmēšanās notiek mobilajā aplikācijā Qrenteerings, kad komanda sasniedz izvēlēto KP un nolasa QR kodu pie tā. Aplikācija pieejama Google Play https://bit.ly/3doqydy un Apple App Store https://apple.co/3zMKXk8.

Sacensību programma:

  • No plkst. 18.30 reģistrācija un karšu saņemšana pie Valmieras Jaunatnes centra “Vinda”
  • Plkst. 19.45 instruktāža
  • Plkst. 20.00 starts Latvijas orientēšanās 3 stundu rogainingam
  • Plkst. 20.05 starts “Val-mierīgāgarā”un“Velo-rogainis”grupām
  • Plkst. 21.35 “Val-mierīgāgarā” finišs
  • Plkst. 22.05 “Velo-rogainis” finišs
  • Plkst. 23.00 Latvijas orientēšanās 3 stundu rogaininga finišs

Katrā grupā tiek apbalvoti 1.-3. vietu ieguvēji, kā arī var tikt piešķirtas īpašās balvas. Apbalvošana notiek 15-30 minūtes pēc attiecīgās dalībnieku grupas kontrollaika beigām.

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību, Maxima, Orientēšanās klubu “Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs”, Jāņa sēta un Latvijas Sporta federāciju padomi. Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības Erasmus + projekta Eiropas Sporta nedēļa un valsts budžeta līdzekļiem.

Sacensību galvenais tiesnesis: 

Matīss Ratnieks

e-pasts:

t. 20252282