Latvijas – Igaunijas florbola līgā vīriešiem startēs arī komandas FBK Valmiera/Betsafe un Rubene

LAT-EST florbola līga

8. oktobrī startēja jaunizveidotās Latvijas – Igaunijas florbola līgas vīriešiem pirmā sezona. Turnīrā piedalīsies sešas komandas. Latviju pārstāvēs FBK “Valmiera/Betsafe”, “Rubene”, “Lielvārde/FatPipe” un “Lekrings”, bet mūsu ziemeļu kaimiņus “Jogeva SK Tähe/Olivia” un Tallinas “Sparta”.

Vispirms vienības aizvadīs divu apļu regulāro turnīru, bet galīgais vietu sadalījums izšķirsies divu dienu “Final Four” formāta finālposmā.

Jaunā līga ir izveidota ar mērķi ieinteresētajām komandām paaugstināt kopējo spēļu skaitu, kas tiek aizvadīts sezonas laikā.

Pirmā mājas spēle notiks 18. oktobrī plkst. 20.00 Valmieras Olimpiskajā centrā, kur tiksies abas mūsu florbola komandas FBK “Valmiera/Betsafe” un “Rubene”, bet 21. oktobrī Kocēnu Sporta namā plkst. 16.00 “Rubene” uzņems Tallinas “Sparta”.

Aicinām atbalstīt komandas!