Latvijas florbola izlase sievietēm Sešu nāciju turnīrā 3. vietā

Latvijas florbola izlase

Latvijas sieviešu florbola izlase, turpinot gatavoties pasaules čempionāta finālturnīram, devās uz Slovākijas pilsētu Bansku Bistricu, kur piedalījās Sešu nāciju kausa izcīņas turnīrā.

Latvijas izlasi pārstāvēja virkne mūsu florbolistes, kuras ikdienā spēlē komandā “Rubene” un arī klubos ārpus Latvijas: Marta Lība Zameca, Laura Gaugere, Emīlija Salaciete, Lāsma Ēvele, Marta Drille, Elīza Elizabete Bērziņa, Paula Egle, Simona Grāpēna, Zane Darša, Jūlija Rozīte.

Mūsu komandas konkurentes cīņā par trofeju bija Slovākijas, Polijas, Vācijas, Dānijas un Norvēģijas valstsvienības. Pirmā spēle tika aizvadīta pret turnīra favorīti, spēcīgo Slovākijas valstsvienību, kurai nācās piekāpties ar rezultātu 4:11. Dānijas un Vācijas valstsvienības tika pārspēta pēcspēles metienos. Diemžēl pretiniecēm no Polijas izlases tika konstatētas veselības problēmas, kuru dēļ komanda no turnīra izstājās, līdz ar to Latvijas un Norvēģijas izlašu treneri vienojās, ka savstarpējo maču aizvadīs klasiskā ilgumā, spēlējot 60 minūtes. Šīs cīņas likme bija 2.vieta turnīrā, kur Latvijas izlase tomēr piekāpās savām principiālajām pretiniecēm norvēģietēm ar rezultātu 2:4, finišējot trešajā vietā.

Izlasi sagatavoja un atbalstīja vairāki speciālisti, kuri bijuši vai joprojām ir cieši saistīti ar komandu “Rubene” un Kocēnu sporta skolu – Jānis Inģists, Linda Līce, Jānis Dainis un fiziskās sagatavotības treneris Kaspars Reikmanis.