Latvijas autokrosa čempionāta sezona startēs Brenguļu autotrasē

Latvijas autokross

14. maijā Brenguļu autotrasē tiks atklāta 2023. gada Latvijas autokrosa čempionāta sezona. Brenguļu trase ir iecienīta autokrosa skatītāju vidū – tās unikālā iezīme ir arēnas tipa novietojums – ikvienā skatītāju zonā iespējams redzēt visus trases līkumus un spraigās cīņas tajos. Kopumā sacensībās tiks noskaidroti uzvarētāji šādās ieskaitēs un klasēs:

  • 1600
  • 2000 Super
  • Open
  • VAZ Klasika
  • Xtreme Buggy
  • Mini Bagiji
  • Xtreme Junior Buggy
  • B1600

Jau dienu pirms oficiālā sacensību sākuma, 13. maijā Brenguļos no plkst. 16.00 tiks atvērts dalībnieku parks, veiktas tehniskās komisijas un sāksies dalībnieku reģistrācija. Savukārt 14. maijā dalībnieku reģistrācija būs iespējama jau no plkst. 7.00 rītā, tai sekos automašīnu tehniskā pārbaude, brīvie treniņi un svinīgā Latvijas autokrosa čempionāta sezonas atklāšana plkst. 10.30.

Kā jau ierasts sacensības sāksies ar pirmajiem kvalifikācijas braucieniem, turpmāko sacensību norises gaitu noteiks sacensību galvenais tiesnesis, paziņojot to uz informācijas stenda. Oficiālā apbalvošana plānota plkst. 18.00, kur tiks apbalvoti finālbraucienu pirmo trīs vietu ieguvēji visās ieskaites klasēs, savukārt Mini bagiju ieskaitē apbalvos visus dalībniekus.

Šobrīd jau ir sākusies reģistrācija Latvijas autokrosa čempionāta un kausa 1. posmam Brenguļu autotrasē – meklē to šeit:  https://www.axlatvia.lv/lv/racer/new?race_id=19

Aktuālajai informācijai iespējams sekot līdzi Latvijas autokrosa čempionāta oficiālajā tīmekļvietnē axlatvia.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook.com/ @axlatvia.lv un Instagram.com / @axlatvia.lv.

Biļetes būs pieejamas tirdzniecības platformā aula.lv un norises vietā Brenguļos.

Latvijas autokross