Latvija saņēmusi pirmās 54 000 Comirnaty bērnu vakcīnu devas; jau šonedēļ tiks sākta 5-11 gadu vecu bērnu vakcinācija

Šodien Latvija saņēma 54 000 vakcīnas Comirnaty (Pfizer-BioNTech) bērnudevas, kas paredzētas bērnu vecumā no 5 līdz 11 gadiem vakcinācijai pret Covid-19. Bērnu vecumā no 5 līdz 11 gadiem vakcināciju Latvijā plānots uzsākt ceturtdien, 16.decembrī, kad ģimenes ārstu praksēs un ārstniecības iestādēs šīs vakcīnas tiks piegādātas. Piegādes uz iestādēm plānotas otrdien un trešdien.  

Bērnu vecumā no 5 – 11 gadiem vakcināciju nodrošinās ģimenes ārstu prakses un ārstniecības iestādes (slimnīcas, poliklīnikas, veselības centri).

Lai sīkāk informētu par bērnu vecumā no 5-11 gadiem vakcināciju, trešdien, 15. decembrī, plkst. 12.00 notiks tiešsaistes preses konference.

Informāciju sagatavoja:
Zaiga Barvida, Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve