Lāčplēša iela Valmierā atvērta satiksmei

Pabeigta Lāčplēša ielas posma, no Valmieras Drāmas teātra līdz Raiņa ielai, pārbūve, tāpēc Lāčplēša iela atkal ir atvērta autotransporta satiksmei abos virzienos, ar ātruma ierobežojumu 20 km/h.

Ziloņu ielas un Lāčplēša ielas krustojums pārveidots, lai uzlabotu gājēju un autovadītāju pārvietošanās drošību, samazinot satiksmes intensitāti un nodrošinot Valmieras pilsētas iedzīvotājiem un viesiem vides pieejamību.

Turpmāk, lai optimizētu transporta plūsmu, tiks saglabātas daļa no satiksmes organizācijas izmaiņām.

Lucas ielā posmā no Tērbatas ielas līdz Beātes ielai un Beātes ielā posmā no Lucas ielas līdz Raiņa ielai būs vienvirziena satiksme, bet Raiņa-Beātes ielas krustojumā mainītais galvenā ceļa virziens tiks saglabāts. Arī sabiedriskā transporta kustība ir atjaunota līdzšinējā kārtībā.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm.

Ziloņu ielas pārbūves būvprojekta autors ir SIA “Ceļu komforts” sadarbībā ar SIA “ALPS ainavu darbnīca”, bet Lāčplēša ielas pārbūves darbus veic SIA “Limbažu ceļi”.