Lāčplēša iela slēgta autobusu kustībai

SIA “VTU Valmiera” informē, ka no 20. maija plkst.13.00, kad tiks slēgta Lāčplēša iela Valmierā, būs izmaiņas autobusu kustībā. Plānots, ka pārbūves darbi, kuru dēļ slēgta iela, notiks līdz 10. jūnijam.

SIA “VTU Valmiera” informē, ka no 20. maija plkst.13.00, kad tiks slēgta Lāčplēša iela Valmierā, būs izmaiņas autobusu kustībā. Plānots, ka pārbūves darbi, kuru dēļ slēgta iela, notiks līdz 10. jūnijam.

Sabiedriskais transports virzienā uz/ no Rūjienu, Valku, Burtniekiem (caur pieturvietu “Pidriķi”) un Ēveli tiks novirzīts pa apbraucamo ceļu. Pasažieru uzņemšana būs Valmieras autoostā un autobusu pieturā “Centrs” K.Baumaņa ielā.

Valmieras pilsētas 3., 5. un 9. maršruta autobusi kursēs pa Rīgas, A.Upīša un Rubenes ielu.

Valmieras pilsētas 9. maršruta autobuss pasažierus neapkalpos autobusu pieturās “Kultūras centrs”, “Galerija Valleta”, “Tirgus” un “Apgabaltiesa”. 9. maršruta autobuss kursēs līdz Valmieras 2. vidusskolai.

Informāciju sagatavoja:

SIA “VTU Valmiera”