Labo darbu nedēļas ietvaros, Strenču pamatskolas 7. klase iepriecina Slimnīcas pacientus ar dāvanu grozu

Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” no 9. līdz 15. oktobrim rīko akciju „Labo darbu nedēļa”. Šī ir iespēja arī jaunajai paaudzei iemācīt, ko nozīmē dot – ne tikai ņemt. 

9. oktobrī ar Strenču pamatskolas 7. klases skolēnu vēlmi atbalstīt tos, kam visgrūtāk, labo darbu nedēļas ietvaros, tika iepriecināti VSIA “Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas” (turpmāk – Slimnīca) 5. nodaļas pacienti ar saldumiem – cepumiem, ievārījumu un citiem kārumiem. Saldais dāvinājums tika nodots nodaļas virsmāsai, lai ar jauniešu sarūpēto pacienātu nodaļas pacientus.

Strenču pamatskolas skolotājs Mareks Janševskis norādīja: “Strenču pamatskolas 7. klase nolēma iesaistīties labdarības organizācijas “Palidzesim.lv” rīkotajā “Labo darbu nedēļā 2023” un iepriecināt Slimnīcas pacientus ar gardām dāvanām, jo uzlabot dienu cilvēkiem, kas, iespējams, to gaida vismazāk, ir divkāršs prieks un gandarījums. Bērniem šī bija lieliska iespēja aizdomāties par to, cik laba sajūta ir tad, kad mēs cilvēkiem sniedzam pozitīvas emocijas, negaidot neko pretī.”

Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa: “Paldies jauniešiem par dāsnumu, par spēju un vēlmi iedziļināties to cilvēku vajadzībās, kas paši nespēj par sevi parūpēties! Paldies skolotājam Janševskim, ka iedvesmojat jauniešus būt nesavtīgiem, līdzjūtīgiem! ”

Paldies Strenču pamatskolai, ka rādāt saviem skolēniem piemēru, kā vairot empātiju un laipnību, iedvesmojot arī citus nesavtīgai rīcībai!

Alise Seile

Sabiedrisko attiecību speciāliste

VSIA “Strenču PNS”