Labdarības bumbas pulcē 5222 eiro Valmieras novada iniciatīvām

Labdarības bumbu rallija bumbiņas Gaujā

Gada krāsainākās sacensības Valmieras Kazu krācēs ir noslēgušās ar 5222 eiro! Pateicoties Valmieras novada uzņēmējiem un Valmieras svētku apmeklētājiem, ar iegūtajiem līdzekļiem jau šajā gadā tiks atbalstīti jauni vietējie projekti un lokālās iniciatīvas Valmieras novadā, kurus pārraudzīs Valmieras novada fonds (VNF).

Liels paldies visiem 950 mazo iegādāto bumbiņu īpašniekiem par veikto ziedojumu, atbalstot jaunas ieceres Valmieras novadā! Patiess prieks sveikt galvenās balvas – vienas dienas piedzīvojumu Valmieras novadā – saņēmējus, kuri nesen ir pārcēlušies dzīvot Valmieras novadā! Šai ģimenei ekskursijas Kokmuižā un ZTornī, izbraucieni ar Gaujas Tramvaju un sliežu velosipēdu, kā arī pusdienas krodziņā “Mazais Ansis” un atpūta Budenbrokas muižā būs patiesi piemērotas, lai labāk iepazītu savu jauno dzīvesvietu!

Pateicamies arī mūsu atbalstītājiem par sarūpēto balvu fondu 35 ātrāko mazo bumbu īpašniekiem: izdevniecībai “Apvārsnis”, atpūtas parkam “Beverīnas labirinti”, Brenguļu alum, sociālajam uzņēmumam “Čaklās Bites Bode”, salonam “Dīva”, aktīvajam tūrisma centram “Eži”, tūrisma veikalam “Gandrs”, Gaujas tramvajam, suši bāram “Hangu”, viesnīcai “Hotel Wolmar”, Krāču kakta “Šķūnim”, veikalam “Luiss”, Naukšēnu vīna darītavai, auto kopšanas formai “R.AU”, salonam “Tadum”, kā arī Valmieras novada pašvaldībai, Valmieras Olimpiskajam centram, Valmieras tehnikumam un Vidzemes sporta asociācijai. Īpašs paldies Vidzemes sporta asociācijas airētājiem par tehnisko atbalstu jau astoto gadu – bez jums Labdarības bumbu rallijs nebūtu īstenojams! Paldies arī fondam “Iespēju tilts”, tipogrāfijai “Līga”, Valmieras Kultūras centram, mūsu brīvprātīgajiem palīgiem un vasaras nodarbinātības jauniešiem.

Tomēr vislielākais paldies mūsu dāsnajiem Lielo bumbu sacensību dalībniekiem, kuru ziedojums sastāda teju pusi no Bumbu rallijā gūtajiem ziedojumiem! Šogad Lielo bumbu skrējienā, sīviem spēkiem mērojoties ar SIA “Artifex Plus”, uzvaras laurus tomēr plūca SIA “LVKV”, gūstot veldzējošas dāvanas no Brenguļu un Valmiermuižas alus darītavām. Paldies par dalību sakām arī SIA “4PLUS”, “Aimasa”, “AgroK”, “AJ Studija”, “Artifex Plus”, “Ceļu komforts”, “Sundin Zeme”, “Uzņēmējdarbības centrs”, “Vaidava Ceramics” un veikalam “Branchess”.

Labdarības bumbu rallijs ir sacensības, kas jau astoto gadu notiek Gaujas Kazu krācēs Valmieras svētku laikā. Iepriekš iegādājoties biļeti par vismaz 3 eiro, iedzīvotāji iegūst numurētu bumbiņu, kas Krācītēs “peld” pēc atbalstītāju sarūpētajām balvām. Šis ir viens no veidiem, kā VNF piesaista finansējumu projektu konkursam “Sev, tev, novadam”, kas atbalsta vietējo iedzīvotāju iniciatīvas Valmieras pilsētā un tās apkaimē. Šogad VNF Bumbu rallija rīkošanu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:
Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds