Aizvadīts labdarības basketbola turnīrs Valmierā

Labdarības basketbola turnīra kopbilde

18. maijā Jāņa Daliņa stadiona brāļu Bertānu basketbola laukumā aizvadīts labdarības basketbola turnīrs, kurā dalību ņēma Latvijas Republikas Saeimas deputāti, Valmieras novada pašvaldības deputāti un pārstāvji un jaunieši no Valmieras SOS bērnu ciemata. Turnīrā uzvarēja draudzība.

Vēsturiski šādi labdarības turnīri Valmierā iesākušies 2014.gadā ar Ziemassvētku futbola turnīru telpās un vēlāk spēlēts gan telpu, gan āra futbols ik gadu. Globālās pandēmijas laikā šī iniciatīva pieklusa, bet šogad turpinām ar cita sporta veida – basketbola spēli. Bērniem un jauniešiem šī ir lieliska iespēja spēlēt un socializēties ar cilvēkiem, kuri ikdienā strādā pašvaldības un valsts labā, pieņemot atbildīgus lēmumus arī sociālajā jomā.

Par godīgu un drošu spēli rūpējās Bertānu Valmieras basketbola skolas pārstāvji.
Foto: Edgars Vaivads