Labdarības akcija pansionātu senioriem (2022)

Labdarības akcija pansionātu senioriem (2022)

Labdarības akcija pansionātu senioriem (2022)

Labdarības akcija pansionātu senioriem

Projekta īstenotājs: Iedzīvotāju iniciatīvas grupa “Čaklo bitīšu klubs” (Vidzemes novada adītājas)
Pašvaldības finansējums: EUR 600.00
Projekta mērķis: Sociāla akcija, kas caur adīšanu un adījumos ielikto mīlestību senioriem dod cerību, ka viņi nav aizmirsti, un kāds par viņiem rūpējas, domā, uztraucas. Projekts paredz dzijas iegādi. Septiņas Vidzemes adītājas no iegādādās dzijas adīja cimdus, zeķes, cepures, šalles u.c., lai pēc tam to nogādātu Valmieras novada pansionātu senioriem. Projekts kalpoja arī kā labs treniņš jaunākās paaudzes adītājām, lai audzētu savas prasmes un redzētu, kādu prieku tas spēj dot. 

Paveiktais: Uz starptautisko Senioru dienu pansionātu “Valmiera”, “Rūja”, Rūjienas senioru māja seniori, kā arī Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas pacienti tika iepriecināti ar pašu rokām gatavotiem adījumiem.