Kursi fizioterapeitiem un masieriem par pleca diagnostiku un rehabilitāciju Valmierā

Kursi pleca diagnostika

Fizioterapeitus, masierus un fiziskās sagatavotības trenerus aicinām pieteikt dalību kursos “Pleca diagnostika, rehabilitācija – atgriešanās pie kvalitatīvas kustības vai sportā” Valmierā, 21. martā. Par dalību kursos speciālisti saņems 8 tālākizglītības punktus (TIP).

Fizioterapeitiem, masieriem un fiziskās sagatavotības treneriem kursos būs iespēja apgūt teoriju, metodes, vingrinājumus, ko arī tālāk pielietot praksē.

“Šie kursi veltīti pleca patoloģiju diagnostikai un fizioterapijai, sniedzot ieskatu gan teorētiskajā, gan praktiskajā līmenī. Dalībnieki iegūs zināšanas par efektīvām diagnostikas metodēm, testiem un teoriju, kas nepieciešama, lai veiksmīgi identificētu pleca traumas un disfunkcijas,” stāsta kurus vadītāja, lektore Guna Semjonova, Ph.D. Medicīnas un veselības zinātnēs, sertificēta fizioterapeite “Orto” klīnikā.

G. Semjonova aktīvi seko līdzi muskuloskeletālās fizioterapijas aktualitātēm piedaloties gan vietēja, gan starptautiska mēroga konferencēs, semināros un kursos. Viņa izveidojusi un šobrīd vada Latvijas Fizioterapeitu asociācijas Muskuloskeletālās fizioterapijas apakšgrupu.

“Praktiski mēģināsim vingrinājumu terapijas metodes, kuras var efektīvi pielietot pleca rehabilitācijā. Pievērsīsimies pacientu atgriešanai pie kvalitatīvas kustības vai sporta pēc pleca savainojumiem. Apskatīsim pieejas, lai nodrošinātu drošu un efektīvu atgriešanos pie ikdienas aktivitātēm vai sporta,” atzīmē G. Semjonova piebilstot, ka kursi sniegs holistisku skatījumu uz pleca diagnostiku un fizioterapiju, ļaujot dalībniekiem iegūt praktiskas prasmes un zināšanas, lai veiksmīgi vadītu fizioterapiju pacientiem ar pleca problēmām.

 “Pleca diagnostika, rehabilitācija – atgriešanās pie kvalitatīvas kustības vai sportā”

Norises vieta: Jāņa Daliņa stadiona konferenču zāle, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera
Datums un laiks: 21.03., plkst.11.00-17.00,
Kam paredzēts: Fizioterapeitiem, fiziskās sagatavotības treneriem, masieriem
Cena:

  • iepriekšpārdošanā līdz 18. martam, īpašā cena: 55 eiro,
  • no 18.03. – 70 eiro

Pieteikšanās: Sūtot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu uz:

Vairāk info, zvanot: +371 28345179