Kristīnei Siksalietei un Valteram Jansonam sudraba medaļas Latvijas čempionātā daudzcīņās

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 29.–30.janvārī, Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā pulcējās Latvijas daudzcīņnieki. 51.Latvijas čempionātā telpās tika sadalīti astoņi medaļu komplekti – U16, U18, U20 vecuma grupās un pieaugušajiem gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Pieaugušo konkurencē pieccīņā sievietēm sudraba medaļu izcīnīja Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportiste Kristīne Siksaliete. Sportiste kopsummā savāca 3927 punktus. Kristīnes rezultāti pa disciplīnām: 60m/b – 8.91, augstums – 1.68, lode – 13.07, tālums – 5.63, 800m – 2:29.62.

Otro vietu septiņcīņā U20 vecuma grupā izcīnīja Valmieras Sporta skolas audzēknis Valters Jansons (4101p.). Sešās disciplīnās sportistam izdevās uzrādīt personīgos rekordus. Valtera rezultāti pa disciplīnām: 60m – 7.62, tālums – 6.30, lode – 8.60, augstums – 1.89, 60m/b – 9.64, kārts – 3.30, 1000m – 3:04.11.

Par Latvijas čempioniem pieaugušo konkurencē kļuva Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Gerda Kerija Dreimane un Mārupes Sporta centra sportists Pauls Bertrams Klucis. Vairāk par sacensību rezultātiem iespējams lasīt šeit.