Konference “Skaļrunis 2022” par vietu komunikācijas pārpilnībā

Konference “Skaļrunis 2022” par vietu komunikācijas pārpilnībā

16. un 17. septembrī ar devīzi “Runā skaļāk! Komunicē labāk!” jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies komunikācijas prasmju kalves konference “Skaļrunis”, kas paredzēta ikvienam interesentam, īpaši nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjiem, lai sniegtu būtisku ieguldījumu organizāciju darbības stiprināšanā un mērķu sasniegšanā.

Dalība konferencē ir bez maksas un tajā būs iespējams piedalīties gan klātienē, gan arī attālināti, iepriekš – līdz 15. septembrim – reģistrējot dalību šeit.

“Skaļrunis 2022” fokusā ir komunikācija un tās prakses. Galvenās tēmas būs saistītas ar medijpratību, komunikāciju caur stigmu un NVO attiecībām ar medijiem. Dalībniekiem būs iespēja iegūt ne tikai teorētiskās, bet arī pārbaudītas praktiskās zināšanas. Ar savu pieredzi un zināšanām dalīsies Latvijas viedokļa līderi un eksperti komunikācijas, veselības aprūpes, kā arī tiesību nozarē – Guna Zvirbule, Anda Ķīvīte-Urtāne, Vita Savicka, Ludmila Vīksna, Aija Kažoka, Līga Merwin, Ivars Svilāns, Jānis Stundiņš un Inese Pabērza.

Konferences mērķis ir nevalstisko organizāciju pārstāvjiem vairot zināšanas un iemaņas publiskajā komunikācijā un saziņā ar medijiem, jo lielākā daļa no NVO pārstāvjiem nav padziļināti apguvuši komunikācijas prasmes, tādēļ konferencē iecerētās tēmas viņiem sniegs būtisku atbalstu, lai pievērstu plašākas sabiedrības, tai skaitā arī valsts institūciju uzmanību un aktualizētu kādu nozīmīgu jautājumu.

Konferenci iniciē biedrība “Saknes” un biedrība “AGIHAS”, kā arī Latvijas Reto slimību alianse. Organizē sabiedrisko attiecību aģentūra “Divi gani”, atbalsta Magnetic Latvia (LIAA) un Rīgas dome.

Konferenci būs iespējams vērot arī tiešraidē ziņu portālā TVNET, biedrības “Saknes” Facebook lapā un sabiedrisko attiecību aģentūras “Divi gani” YouTube kontā.

Plašāka informācija šeit.