Konference “Iedzīvotāju padomes Latvijā”

Ainava

Lai vienkopus pulcētu pieredzējušās pašvaldības un apzinātu to, ko pašvaldībām un iedzīvotājiem sniedz iedzīvotāju padomju darbība, kā arī apspriestu citus saistītus jautājumus, šī gada 21. aprīlī notiks līdz šim plašākā iedzīvotāju padomju darbībai veltītā konference “Iedzīvotāju padomes Latvijā”, pulcējot gan iedzīvotāju padomju, gan pašvaldību pārstāvjus no Rēzeknes, Ropažu un Tukuma novadiem – pašvaldībām, kurām jau ir pieredze šajā jomā. Konferenci atklās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks, kā arī attālināti Latvijas Republikas Valsts prezidents Egils Levits.

Konferenci organizē British Council pārstāvniecība Latvijā un Rēzeknes novada dome sadarbībā ar domnīcu “Providus”.

KONFERENCES PROGRAMMA

Konferences ietvaros notiks divas paneļdiskusijas, kurās piedalīsies eksperti, valsts, pašvaldību un iedzīvotāju konsultatīvo padomju pārstāvji. Diskusijās tiks meklētas atbildes uz jautājumiem par to, cik noderīgas ir iedzīvotāju padomes kā iedzīvotāju iesaistes veids, kādu ieguldījumu tas prasa no pašvaldības un pašiem iedzīvotājiem, kā tās izveidot un uzturēt efektīvi. Pilna konferences programma lejupielādējama zem raksta.

REĢISTRĀCIJA

Piedalīties konferencē klātienē aicināti pašvaldību darbinieki, deputāti, iedzīvotāji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un citi interesenti. Tiem dalībniekiem, kuriem nav iespēja piedalīties pasākumā klātienē, tiks nodrošināta iespēja pieslēgties konferencei attālināti, iepriekš reģistrējoties. Dalība konferencē ir bez maksas.

Lai piedalītos konferencē, reģistrējieties, aizpildot šo anketu līdz 18. aprīlim un atzīmējot sev vēlamo dalības formu (klātienē vai tiešsaistē): https://bit.ly/3nS6SE4

Jautājumu gadījumā par konferences norisi sazinieties, rakstot  vai zvanot pa tel. +371 29 346 386.

Uz tikšanos Rēzeknē! 

Kristīne Ļeontjeva | Community development consultant 
British Council Alberta iela 13, (entrance from Strēlnieku street) Rīga LV-1010 Latvia
M +371 29 346 386
 
www.britishcouncil.lv