Koncertzālē “Valmiera” norisināsies sadzīviska komēdija “Aidā, piknikā!”

Izrāde "Aidā, piknikā!" koncertzālē "Valmiera"

3.maijā plkst. 19.00 koncertzālē “Valmiera” norisināsies izrāde “Aidā, piknikā!”.

Sadzīviska komēdija par latviešu piknikošanas tradīcijām un klišejām, par draugiem, kuri varbūt nemaz nav draugi, un par mīlestības uguntiņas iedegšanos no jauna.

Gaidāmais pikniks ar sen neredzētajiem draugiem no studiju laikiem ir Modras un Maigoņa Cirvīšu lielākais notikums šomēnes. Kā uzskata vīrs un sieva, gatavošanās tam notikusi ļoti rūpīgi un pēc strikti izstrādāta plāna, jo draugu lēmums prasa zināmu piepūli – piknikam jānotiek astoņdesmito gadu stilā. Ir pašsaprotami, ka uz satraucošo atkalredzēšanos ar studiju biedriem pēc 15 gadu pārtraukuma Cirvīšu ģimene ar īrētu retro auto piknika norises vietā ierodas divas stundas pirms noteiktā laika. Kā varam nojaust, Cirvīšu ģimenes modelī valda stingra hierarhija, kurā galavārds visos jautājumos pieder Modrai (viņa nāk no dispečeru dzimtas), bet prognozes par tās vai citas darbības rezultātu – Maigonim (viņš ir sinoptiķis).

Iecerētā diena noteikti būtu izvērtusies grandiozos svētkos, ja vien… Intrigu neatklāsim, bet nekas piknika dienā nenotiks tā, kā Modra izplānojusi un Maigonis prognozējis. Taču negaidītie notikumi palīdzēs sievai un vīram pēc 25 gadu rutinētās laulības dzīves ieraudzīt vienam otru no jauna. Ak, jā… Un kas tā par ēterisku būtni, kura visu šo laiku saldi dus Cirvīšu ģimenes auto aizmugurējā sēdeklī? Tā ir Zane!

Teksts, režija, aktierspēle un dekorācija: Anna Šteina un Kārlis Anitens

Ieejas maksa: 25 EUR, Biļešu Paradīze.