Koncerti Kokmuižas svētkos

Kokmuižas svētku laikā, 3.septembrī, aicinām uz brīnišķīgiem koncertiem – saksofona mūzika uz ūdens, uzstājoties “Valmieras meitenēm”, vesterna ieskandināšana kopā ar grupas “Juuk” viriem, Dikļu pūtēju orķestris mākslas piknikā, seno cīņu spēcīgais skanējums folkloras kopas “Vilkači” izpildījumā, džezs grupas “Parks” skanējumā, gaiša noskaņa kopā ar Goran Goru un roks, stāstot par būtisko, Kocēnos uzstājoties leģendārajai grupai “Lādezers”.

Kokmuižas svētku laikā, 3.septembrī, aicinām uz brīnišķīgiem koncertiem – saksofona mūzika uz ūdens, uzstājoties “Valmieras meitenēm”, vesterna ieskandināšana kopā ar grupas “Juuk” vīriem, Dikļu pūtēju orķestris mākslas piknikā, seno cīņu spēcīgais skanējums folkloras kopas “Vilkači” izpildījumā, džezs grupas “Parks” skanējumā, gaiša noskaņa kopā ar Goran Goru un roks, stāstot par būtisko, Kocēnos uzstājoties leģendārajai grupai “Lādezers”.

Jau pirms pusdienlaika, no plkst. 11.00 līdz 11.40, uz neparastas skatuves, jo to no visām pusēm apskalos Kokmuižas dīķis, uzstāsies saksofonu ansamblis “Valmieras meitenes”.

Plkst. 17.00 senajā Kokmuižas saimniecības ēkā / Kokmuižas krodziņā skanēs grupas “Juuk” vīru koncerts, ieskandinot latviešu vesterna “Kurp vedīs ceļš” izrādīšanu. Trio spēlēs īpaši šim notikumam pieskaņotas dziesmas par drosmi un muļķību, mīlu un nāvi, draudzību un nodevību, par likteni un izredzēto spēju stāties tam pretī. Oskars Jansons – ģitāras, bandžo, balss, ermoņikas, Edgars Šubrovskis – ģitāra, basģitāra, balss, Kalvis Sležis-Zaļkalns – sitaminstrumenti, balss.
Kokmuižas pils dārzā ikviens aicināts uz mākslas pikniku. Klātesošos no plkst. 12.00 priecēs Dikļu pūtēju orķestra koncerts, spēcīgs skanējums seno cīņu un folkloras kopas “Vilkači” izpildījumā gaidāms no plkst.13.00, plkst. 15.00 dārzā virmos grupas “Parks” radītā džeza noskaņa. Plkst. 17.00 sagaidīsim lielisko mūziķi Goran Goru.

Kokmuižas svētku noslēgumā, 3. septembrī no plkst. 21.00, Kokmuižas pils dārzā aicinām baudīt grupas “Lādezers” koncertu un balles noskaņas. 1987. gadā dibinātās latviešu rokgrupas kodolu veido Aigars Voitišķis (ģitāra, balss) un Ingus Ulmanis (ģitāra, balss, taustiņi). “Pašlaik “Lādezeram” aktuālais muzikālais materiāls no drīzumā gaidāmā albuma ir vienots, jēgpilns un muzikāls ceļojums laikā par tēmām, kas paliek prātā vēl kādu brīdi pēc tam, kad dziesma izskanējusi,” tā par jauno koncertprogrammu un gaidāmo albumu stāsta grupas solists Ingus Ulmanis. Gan jaunās dziesmas “Kā man laiku apturēt”, “Gadalaiki” u.c., gan jau labi zināmās “Lādezera” dziesmas, kas skanēs koncertā Kokmuižas svētkos, ir par būtisko un vienlaikus vienkāršo cilvēka dzīvē, par laika un dabas neatgriezeniskajiem procesiem, arī par to, kā novērtēt, kas ir dots.

Kokmuižas svētku programma šeit.