Kokmuižas svētkos – Latvijas Leļļu teātra izrāde “Divi mazi mežonēni”

Kokmuižas svētkos, kas norisināsies 9.septembrī, aicinot piedzīvot muižas riktes un etiķeti, būs skatāma arī Latvijas Leļļu teātra izrāde “Divi mazi mežonēni”. Mazākie skatītāji plkst. 11.30 aicināti uz izrādi Kokmuižas pils zālē.

Kokmuižas svētkos, kas norisināsies 9.septembrī, aicinot piedzīvot muižas riktes un etiķeti, būs skatāma arī Latvijas Leļļu teātra izrāde “Divi mazi mežonēni”. Mazākie skatītāji plkst. 11.30 aicināti uz izrādi Kokmuižas pils zālē.

Sems ar Jenu beidzot īsteno ilgi loloto sapni un uzsāk dzīvi mežā kā indiāņi. Jaunā mājvieta ir aizraujoša un biedējoša vienlaikus, tādēļ zēni nolemj pieņemt savā ciltī arī kaimiņu meiteni Gaju. Trijatā viņi sāk iepazīt meža pasaules burvību, dodoties medībās, vērojot dzīvniekus, putnus un citus meža iemītniekus, kuri slēpjas no cilvēkiem. Piedzīvojumi un pārbaudījumi satuvina trijotni, iemāca pieņemt citam citu un atklāt dabas skaisto varenību.

Izrāde, kas rosina doties dabā, ļauties brīvībai, iztēlei un neapslāpētam bērnības garam. Tā piemērota bērniem no piecu gadu vecuma.

Ieeja bez maksas.

9.septembrī Kocēnos norisināsies IX Kokmuižas svētki, aicinot izbaudīt muižas svētku gaisotni, lustēties, satikties, izzināt un iedvesmoties. Plašāka Kokmuižas svētku programma šeit.