Kokmuižas svētkos – galda noformējuma meistarklase

Kokmuižas svētku laikā, 9. septembrī plkst. 13.00, aicinām Kokmuižas senajā saimniecības ēkā “Kokmuiža” (Jāņa Ķenča iela 12., 2. stāvā) uz meistarklasi. To vadīs Baiba Prindule-Rence jeb Feja, aicinot vairāk uzzināt par glītu svētku galda noformējumu.

Kokmuižas svētku laikā, 9. septembrī plkst. 13.00, aicinām Kokmuižas senajā saimniecības ēkā “Kokmuiža” (Jāņa Ķenča iela 12, 2. stāvā) uz meistarklasi. To vadīs Baiba Prindule-Rence jeb Feja, aicinot vairāk uzzināt par glītu svētku galda noformējumu.

Baiba Prindule-Rence (feja.lv) ir žurnāliste un diplomēta psiholoģe, specializējoties mākslas jomā, TV raidījuma vadītāja, grāmatas “Svinam” autore un dekoratore, kura spēj vidē ienest īpašu noskaņu.

Baiba Prindule-Rence pastāstīs par galda noformēšanu, to demonstrējot vizuāli, veidojot Kokmuižas svētku galda noformējumu. Pēc lekcijas būs īsfilmiņa “Zelta uzvedība. Galda kultūra”.

9.septembrī Kocēnos norisināsies IX Kokmuižas svētki, aicinot izbaudīt muižas svētku gaisotni, lustēties, satikties, izzināt un iedvesmoties. Plašāka Kokmuižas svētku programma šeit.