Kokmuižas svētkos gaidīsim Valmieras novada mobilajā TIC

Kokmuižas svētkos mobilais TIC

Sestdien, 3. septembrī, Kocēnos norisināsies jau astotie Kokmuižas svētki. No plkst. 10.00 līdz 16.00 svētku tirgū viesosies arī Valmieras novada Tūrisma pārvaldes mobilais Tūrisma informācijas centrs (TIC), aicinot ikvienu interesentu vairāk uzzināt par Valmieras novada tūrisma piedāvājumu, kā arī piedalīties aktivitātē “Atrodi savu Kokmuižas ziedu”.

Aktivitātē “Atrodi savu Kokmuižas ziedu” aicināts piedalīties ikviens svētku apmeklētājs. Saņemot aktivitātes lapu Valmieras novada mobilajā TIC, kas atradīsies autobusa pieturas galapunktā, paveroties dabā un svētku norisē, katram dalībniekam ar radošu pieeju būs jāatrod tieši savs svētku zieds – svētku sajūtu vai redzamo norišu veidolā. Pēc uzdevuma izpildes dalībnieks tiek aicināts aizpildīto uzdevuma lapu nogādāt atpakaļ mobilajā TIC, par to dāvanā saņemot kādu svētku piemiņas suvenīru. Katram aktivitātes dalībniekam lūgums parūpēties par kādu rakstāmpiederumu – pildspalvu, zīmuli vai flomāsteru.

Šī gada Kokmuižas svētku tēma ir “Cilvēka dārzs”. Kokmuižas pils teritorijā skanēs koncerti un stāsti, būs kino, izstādes un teātra izrādes, notiks tirgošanās, piedzīvosim Kokmuižas iemirdzēšanos brīnumdārzā. Satiksies aktieri, mūziķi, gleznotāji, mākslinieki, tirgotāji, stādaudzētāji, keramiķi, jātnieki, rokdarbnieki, krodzinieki, smalki Kokmuižas ļaudis un daudzi citi.

Pilnu svētku programmu iespējams aplūkot šeit.