Kocēnu sporta namā ieklāts mūsdienīgs sporta grīdas segums

Kocēnu Sporta nams

No 14. augusta līdz 6. oktobrim Kocēnu sporta namā veikta sporta zāles grīdas seguma maiņa. Ieklāts “Gerflor” ražojuma daudzfunkcionāls 9 mm vinila grīdas segums “Taraflex Sport”, kas ir piemērots kvalitatīvu florbola, volejbola un handbola treniņu un starptautisku sacensību norisei. Jaunais segums nodrošinās trieciena mazināšanu, atbilstošu slīdamību, nodiluma izturību un drošību, samazinot traumu iespējamību. Turklāt šāda grīdas seguma ieklāšana ļaus Valmieras novada Kocēnos uzņemt ne tikai Latvijas čempionāta spēles, bet arī starptautiska līmeņa sacensības.

Remontdarbu laikā Kocēnu sporta skolas un Kocēnu sporta kluba florbola komandas treniņus aizvadīja Rubenes sporta zālē un, pateicoties sausiem un saulainiem laikapstākļiem septembrī, Kocēnu pamatskolas sporta stundas varēja veiksmīgi notikt arī ārvidē.

Lai gan dēļ grīdas seguma nomaiņas nācās atteikties no citiem ieplānotiem maziem remontdarbiem, šis ieguldījums noteikts par prioritāti, lai nodrošinātu treniņu procesus 308 Kocēnu pamatskolas skolēniem, 170 Kocēnu sporta skolas florbola nodaļas audzēkņiem un 98 pieaugušajiem no Kocēnu sporta kluba. Sporta zāle katru dienu ir pilnībā noslogota no rīta līdz vēlam vakaram. Rīta pusē Kocēnu pamatskolas klases šeit sporto pat vienlaicīgi, sadalot laukumu uz divām daļām, pēcpusdienā, no plkst. 15.00 līdz 19.00, sporta zālē treniņus aizvada Kocēnu sporta skolas florbola nodaļas audzekņi, bet vakarā no plkst. 19.00 līdz 23.00 treniņprocess un sacensības notiek Kocēnu sporta kluba sieviešu un vīriešu virslīgas florbola komandām “Rubene” kā arī vīriešu un sieviešu 1. līgas komandām “Rubene-1”.

Kopumā Kocēnu sporta namā ar nousaukumu “Rubene” 10 profesionālu treneru vadībā šobrīd trenējas 21 florbola komanda, vecumā no sešiem gadiem līdz veterānu grupai 45+ gadi. Sākot no jūnija beigām līdz septembrim šeit tiek rīkotas nometnes florbolā, un reizi gadā Kocēnos treniņnometni aizvada handbolisti. Kocēnu sporta namu kā savu bāzi treniņnometnēm izmanto arī Latvijas florbola sieviešu un vīriešu izlases, aizvadot starptautiskas pārbaudes spēles.

Kopējās grīdas seguma nomaiņas izmaksas, atbilstoši iepirkuma rezultātiem, bija 113 984,00 eiro, ietverot esošā seguma demontāžu, 12mm saplākšņa ieklāšanu, “Gerflor” sporta grīdas “Taraflex Sport” seguma ieklāšanu, sporta laukuma līniju marķēšanu un krāsošanu. Kocēnu sporta nama grīdas seguma nomaiņa veikta no Valmieras novada pašvaldības budžeta līdzekļiem.