Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestāžu un Ziemeļvidzemes pamatskolas audzēkņi apmeklēs peldētapmācības nodarbības

Kocēnu novada pašvaldība, īstenojot Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta finansētu projektu, nodrošinās iespēju Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestāžu vecāko grupu audzēkņiem un Ziemeļvidzemes pamatskolas skolēniem apmeklēt peldētapmācības nodarbības Valmieras peldbaseinā.

Kā iepriekš ziņots, kopš 2017. gada pašvaldība īsteno projektu “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Kocēnu novada iedzīvotājiem”, kura ietvaros jau norisinājies psihologa lekciju kurss, vingrošanas nodarbības, nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem un vasaras nometne Ziemeļvidzemes pamatskolas audzēkņiem un bērniem ar garīga un fiziska rakstura traucējumiem. Aizvadīto divu gadu laikā projekta sniegtās iespējas izmantojuši vairāk nekā 1300 dalībnieki.

Šajā pavasarī, no marta līdz maijam, bērniem būs iespēja apmeklēt peldētapmācības nodarbības un atpūtas rotaļas ūdenī Valmieras peldbaseinā, kuras vadīs profesionāli treneri. Plānots, ka 10 nodarbību ciklu apmeklēs aptuveni 140 bērni.

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/090 “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Kocēnu novada iedzīvotājiem” kopējas izmaksas ir 78 225,26 eiro, no kuriem 85% veido Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda finansējums un 15% – valsts budžeta finansējums.