Kocēnu Kultūras namā būs skatāma laikmetīgā teātra “Volatus” izrāde “Rūgts!”

Izrāde "Rūgts"

21.martā plkst. 20.00 aicinām uz laikmetīgā teātra “Volatus” Laras Mercas dramatisko komēdiju “Rūgts!” Kocēnu Kultūras namā!

Izrāde stāsts par Magdu un Olafu, kuri ir precējušies 15 gadus. Lai arī viņu attiecībām nedaudz pietrūkst kaisles, viņu ģimene ir tuvu ideālai. Visu nedaudz sarežģī vien divas lietas – Magdas jaunā un karstasinīgā draudzene Amanda un fakts, ka Olafs ir tikai vīrietis. Malku ugunī piemet Magdas māsa Digne, kura cenšas visiem atraisīt acis, bet vai to vajag?! Turklāt – ir ieradies Magdas jaunības draugs Toms… Kā attīstīsies šis attiecību pineklis, skatieties Laras Mercas jaunajā izrādē “Rūgts!”

Ieeja: 7 EUR. Biļetes pirms pasākuma varēs iegādāties Kocēnu Kultūras namā. Pasākumu rīko biedrība “Laikmetīgais Teātris Volatus”.