Kocēnu apvienības sporta spēles Dikļos

Kocēnu apvienības sporta spēles

30. jūlijā Dikļu pamatskolas stadionā norisinājās Kocēnu apvienības sporta spēles, kurās piedalījās septiņas komandas – no Valmieras, Ēveles, Sedas, Dikļiem, Zilākalna un  Limbažu novada Ozolmuižas.

Futbols: 1.vieta – “Zilaiskalns”, 2.vieta- “BD sas ( Dikļi)” , 3.vieta – “Ozoli”

Volejbols: 1.vieta – “Ēvele”, 2.vieta – “BD sas ( Dikļi)”, 3.vieta – “Seda-3”

Strītbols: 1.vieta – “Tukšā loze”( Valmiera), 2.vieta -”Ēvele”, 3.vieta – “BD sas ( Dikļi)”

Jautrības stafete: 1.vieta -”Ozoli”, 2.vieta -”Zilaiskalns”, 3.vieta -” Ēvele”

Cīņās ar siena maisiem: 1.vieta – “Ozoli”, 2.vieta – “Ēvele”

Kopvērtējumā:

1.vietu ar 13 punktiem ieguva komanda “Ēvele”, vienādu punktu skaitu – 14 punktus ieguva komandas “Ozoli” un “BD sas(Dikļi)”, bet, tā kā “Ozoliem” bija divas pirmās vietas, viņiem 2.vieta kopvērtējumā, 3.vieta – “BD sas( Dikļi)”, 4. vietu ar 15 punktiem ieguva – “Zilaiskalns”, 5.vieta ar 21 punktu komandai “Seda-3”, 6.vieta un 22 punkti – “Tukšā loze”( Valmiera), bet 7.vieta ar 24 punktiem – “FC Gauja”.

Individuālajās aktivitātēs bērniem:

Puzles salikšanā piedalījās 15 dalībnieki: 1.vieta – Amanda Alksne, 2.vieta – Ralfs Ābele, 3.vieta – Ieva Kraglika.

Šautriņu mešanā piedalījās 13 dalībnieki : 1.vieta Jurijs Brokāns, 2.vieta – Reinis Līdaka, 3.vieta – Artjoms Zāmuels.

Bumbiņu mešanā pašiem mazākajiem piedalījās 7 mazuļi: 1./2.vietu dalīja Ieva un Terēze Kraglikas, 3./4. vietu dalīja Marta Katrīna Viznere un Kārlis Ādamsons.

Riņķu mešanā piedalījās 12 dalībnieki: 1.vieta – Reinis Līdaka, 2.vieta – Jānis Siliņš, 3.vieta – Niks Arnītis.

Mammas piedalījās klucīšu makšķerēšanā: 1.vieta – Madara Krauze, 2.vieta – Jana Feldmane.

Individuāli lielie un mazie dalībnieki varēja izmēģināt savas spējas atrast pareizo virzienu orientēšanās labirintā, kurā piedalījās 18 dalībnieki: 1.vieta – Stefans Feldmanis, 2.vieta – Braiens Goršanovs, 3.vieta – Jana Feldmane.

Sacensības atbalstīja Valmieras novada pašvaldības sporta pārvalde, organizēja Dikļu kultūras centrs, sadarbojoties ar Valmieras sporta skolas treneriem un sporta veterāniem.