Kocēnos būs skatāma laikmetīgā teātra “Volatus” sentimentālā komēdija “Pieaugušo attiecības”

29. jūlijā plkst. 20.00 un 5. augustā plkst. 20.00 Kocēnu kultūras namā notiks Kocēnu novada laikmetīgā teātra “Volatus” izrāde “Pieaugušo attiecības”.

Izrādē stāstīts par trīs savstarpēji nepazīstamiem kungiem, kuri saņem ielūgumu uz vakariņām. Visi trīs ir ieinteresēti veidot jaunas attiecības. Degot nepacietībā, viņi gaida viešņas. Kāds pārsteigums viņus sagaida, to būs iespējams uzzināt, apmeklējot sentimentālo komēdiju “Pieaugušo attiecības”.

Lomās: Herberts – Modris Kokins, Ludis – Juris Ošiņš, Pauls – Lauris Starikovs, Bārbala – Laura Semuča, Raimonda – Dina Zaļā, Žaklīna – Lāsma Gredzena.

Režisore: Lara Merca.

Biļetes cena: 5 eiro. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties un rezervēt, zvanot pa tālr. 26574353.

Izrādes apmeklētājiem jāuzrāda derīgs Digitālais Covid-19 sertifikāts vai pēdējo 48 stundu laikā veikts Covid-19 tests, kura rezultāts ir negatīvs. Obligāti jāuzrāda arī derīgs personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte).