Kļūsti par brīvprātīgo Valmieras 741. dzimšanas dienas svētkos!

Kļūsti par brīvprātīgo Valmieras 741. dzimšanas dienas svētkos!

Valmieras 741. dzimšanas dienu svinēsim, godinot izcilo soļotāju, valmierieti Jāni Daliņu. Viņu raksturoja neiedomājamas darba spējas un mērķtiecība, viņš panākumus atzīmēja ar jauniem mērķiem. Meklējam brīvprātīgos, kuriem arī piemīt darīšanas prieks un apņēmība, lai kopā Valmieras 741. un Jāņa Daliņa 120. dzimšanas dienas svinības darītu par lieliskiem svētkiem.

Pieteikšanās līdz 20. jūlijam.

Valmieras dzimšanas dienas svētku organizatori aicina atsaukties jauniešus, kuri vēlas kļūt par brīvprātīgajiem svinību organizēšanā. Priecāsimies par brīvprātīgajiem, kuriem piemīt augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, kā arī spēja darboties gan individuāli, gan komandā. Iepriekšēja pieredze brīvprātīgo palīgu lomā nav obligāta.

Brīvprātīgo ieguvumi:

  • apgūtas jaunas kompetences;
  • iespēja sadarboties ar dažādu jomu profesionāļiem;
  • iespēja nostrādātās stundas reģistrēt Brīvprātīgā darba grāmatiņā (tā tiks izsniegta).

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties, rakstot vai zvanot 25663933.

Valmierai šogad 741. dzimšanas diena. Izcilajam soļotājam, Latvijai pirmās olimpiskās medaļas ieguvējam, valmierietim Jānim Daliņam – 120. Soļosim kopā, lai uzzinātu izcilā sportista neparasto un iedvesmojošo stāstu. Satiksimies un svinēsim to kopā 25.–28. jūlijā!

Valmieras dzimšanas dienas programma tīmekļvietnē valmierasvin.lv.

Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.