“Kilograms kultūras” fināla balsojumā arī izrāde “Jāzeps un viņa brāļi” un izstāde “Strenču fotodarbnīcas salons. Fonā ziema”

"Kilograms kultūras" fināla balsojumā arī izrāde "Jāzeps un viņa brāļi" un izstāde “Strenču fotodarbnīcas salons. Fonā ziema”

Noskaidroti sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2023” ziemas balsojuma uzvarētāji un atklāts fināla balsojums. Starp tiem arī Valmieras teātris ar izrādi “Jāzeps un viņa brāļi” un Latvijas Fotogrāfijas muzeja izstāde “Strenču fotodarbnīcas salons. Fonā ziema”. Balsot iespējams šeit.

Par finālistiem līdz 31. janvāra plkst. 23.59 iespējams balsot portālā LSM. Apbalvojuma ieguvējus izziņos svinīgajā ceremonijā 16. februārī, kas tiešraidē būs vērojama LTV1, LSM.lv un REplay.lv, kā arī klausāma – LR1 un LR3 “Klasika”.

“Kultūras gada finālistu sarakstā šoreiz ir gan profesionālās kritikas atzīti nominanti, gan tādi, kurus par spožiem notikumiem padarījuši kultūras baudītāji. Te redzam desmitiem tūkstošu klausītāju un dalībnieku kopīgi cildinātos Dziesmu un Deju svētku atsevišķus pasākumus, kas minēti līdzās viena cilvēka ilglaicīgam karjeras sasniegumam vai mākslas darbam. Lai arī kāds būtu žanrs, nozīme ir domai un kvalitātei,” teic “Kilograms kultūras” žūrijas pārstāve un Latvijas Radio 3 “Klasika” direktore Gunda Vaivode.

Balvas nominantus – oriģinālākos un kvalitatīvākos aizvadītā gada Latvijas kultūras notikumus – sabiedrisko mediju kultūras jomas profesionāļu žūrija izvirzīja, savukārt skatītāji un klausītāji izvēlējās trīs balsojumos – pavasara, rudens un ziemas balsojumā.

Izvēlies savu favorītu vismaz vienā kategorijā un balsojuma apakšā autorizējies ar savu e-pastu vai sociālo mediju profilu! Balsot iespējams vienu reizi dienā.

Informācija: lsm.lv