Kauguru pagasta amatierteātra “Vīzija” izrāde “Laimes ilgas” Kauguru Kultūras namā

Kauguru pagasta amatierteātra “Vīzija” izrāde “Laimes ilgas” uz skatītājiem atstāj spēcīgu emocionālu iespaidu ar rūpīgi izstrādātiem tēliem, neizskaistinātu, patiesu aktierspēli, Lindas Mīļās dejām, Krišjāņa Strazdīša niansēto gaismu pasauli un Jolantas Pinkules izstrādātajiem, skaistajiem kostīmiem.

Kauguru pagasta amatierteātra “Vīzija” izrāde “Laimes ilgas” ir stāsts par ilgām, mīlestību, uzupurēšanos, naidu un pašiznīcināšanos, kas tapis pēc Elīnas Zālītes lugas “Pirktā laime” motīviem.

Izrādē piedalās: Anita Hofmane, Jolanta Pinkule, Dainis Trēziņš, Aina Saleniece, Karīna Vitnija Kazaka, Odeta Ore, Inita Miglava, Dainis Plasis, Raita Tutina, Oskars Einbergs, Dainis Muhins, Paula Veinberga, Eva Zevaliča, Līva Hofmane, Maija Hofmane, Madara Ozoliņa, Elīna Riba, Paula Roze. Izrādes režisors: Oskars Hofmanis

Izrādi atbalsta: Valmieras novada pašvaldība, Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienība, nekustamo īpašumu kompānija “LVKV”, audumu, dziju un tekstilpreču veikalu tīkls “Elīze”.

“Laimes ilgas” Kauguru Kultūras namā 16. martā plkst. 17.30, būs arī Latvijas amatierteātru iestudējumu skates “Gada izrāde 2023” Vidzemes reģiona skates izrāde. Ieeja bezmaksas. Izrādes garums: stunda un 10 minūtes (bez starpbrīža).

Kopš pirmizrādes pagājušā gada maijā, nospēlētas jau vairāk nekā 20 izrādes Valmieras, Cēsu (Liepā), Smiltenes un Limbažu novadā.

Izrāde nav ieteicama bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Šeit raksts par izrādi laikrakstā “Ziemeļlatvija”.