Kauguru Kultūras namā skanēs Zigfrīda Muktupāvela mono koncerts

Z. Muktupāvela koncerts

9. martā plkst. 16.00 Kauguru Kultūras namā aicinām apmeklēt Latvijā labi pazīstamā un iemīļotā mūziķa Zigfrīda Muktupāvela koncertu. “Tas ir mono koncerts jeb stāvizrāde* ar vijolES, klavierES un ģitārES piedalīšanos,” aicina mūziķis.

*Izrāde komiskā formā ar humoristiskiem stāstiem un pastāstiem, ko stāsta viena persona.

Būs dvēseles dziesmas, sarunas, stāsti un tikšanās, joki, smiekli un, iespējams, arī kāda aizkustinājuma asara. Tā kā koncerts notiks dienu pēc 8. marta, ko atzīmējam kā Starptautisko sieviešu dienu, tad šī būs lieliska iespēja vakaru pavadīt patīkamā gaisotnē.

Zigfrīds Muktupāvels ir dziedātājs, taustiņinstrumentālists, vijolnieks, grupas “bet bet” vokālists un brīnišķīga personība.

Ieejas maksa: 15 EUR.

Biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīze” kasēs. Vietu skaits ir ierobežots.