Kauguru amatierteātris “Vīzija” godalgots festivālā Brocēnos

Ar godalgām no amatierteātru festivāla “Smaidi Brocēnos!” atgriezies Kauguru amatierteātris “Vīzija”, kas festivālā piedalījās ar izrādi “Trešais vārds”. Labākās aktrises balvu saņēma Margas lomas atveidotāja Jolanta Pinkule, Labākā aktiera balva – Dainim Trēziņam par Pablo lomu.

Ar godalgām no amatierteātru festivāla “Smaidi Brocēnos!” atgriezies Kauguru amatierteātris “Vīzija”, kas festivālā piedalījās ar izrādi “Trešais vārds”.

Labākās aktrises balvu saņēma Margas lomas atveidotāja Jolanta Pinkule, Labākā aktiera balva – Dainim Trēziņam par Pablo lomu.

Amatierteātru festivāls “Smaidi Brocēnos!” sestdien, 9.oktobrī, norisinājās Brocēnos un Saldū, tajā piedalījās 15 kolektīvi no visas Latvijas.

Kauguru amatierteātra “Vīzija” izrādi “Trešais vārds” 12.novembrī būs iespējams noskatīties teātra mājvietā – Kauguru kultūras namā, izrādes sākums pulksten 18.00.

“Trešais vārds” amatierteātra “Vīzija” interpretējumā ir smalks un juteklisks stāsts par īstām, cilvēciskām jūtām – skumjām, alkām, sāpēm, viltu, dusmām, prieku, vilšanos, un pašu galveno – to, kas sirdīm liek pukstēt straujāk, kas maina cilvēkus un pasauli.

Izrādē piedalās “Vīzijas” aktieri Jolanta Pinkule, Dainis Trēziņš, Aina Saleniece, Odeta Ore, Dainis Plasis, Lauris Ģirts Lācis, Dainis Muhins, Raita Tutina, Artis Birzleja, Inita Miglava. Režisors – Oskars Hofmanis, kostīmi – Jolanta Pinkule, māksla – Edvīns Lazdiņš, gaismas – Krišjānis Strazdīts, režisora asistente – Zaiga Stīpiņa, direktors – Alfrēds Stīpiņš.

Septembrī Rīgā notikušajā Latvijas amatierteātru finālskatē “Gada izrāde 2021” Kauguru amatierteātra “Vīzija” izrāde “Trešais vārds” teātra profesionāļu vērtējumā saņēma četras godalgas – skates “Gada izrāde 2021” trešā labākā izrāde, balvu “Gada aktrise” saņēma Margas lomas izpildītāja Jolanta Pinkule, balvu “Gada aktieris” saņēma Pablo lomas atveidotājs Dainis Trēziņš, režisors Oskars Hofmanis saņēma balvu “Par labāko režisora darbu ar aktieriem”.

Informāciju sagatavoja:

Oskars Hofmanis