Kauguros atsāksies jogas nodarbības klātienē

Joga Kauguros

Iedzīvotāji aicināti apmeklēt bezmaksas jogas nodarbības, kas norisināsies Kauguru Kultūras namā, Kauguros, Kauguru pagastā, Valmieras novadā laika periodā no 2. februāra līdz 13. aprīlim, ik ceturtdienu no plkst.18.30 līdz 19.30.

6. aprīļa nodarbība pārcelta uz 20. aprīli! /Precizēts 24.03.2023./

Jogas prakse ļauj atbrīvoties, noņemt sasprindzinājumu, palīdz līdzsvarot nervu sistēmu un atbrīvot prātu, kā arī palīdz dažādu slimību profilaksei, kaulu, locītavu un muskuļu stiprināšanai.

Nodarbības būs piemērotas jebkuram vecumam un sagatavotības līmenim. Būtiski katram dalībniekam apzināties un nodarbībā piedalīties savu spēju līmenī – darīt tik, cik jūtas labi. Dalībniekiem tiks nodrošināti bezmaksas vingrošanas paklājiņi, taču iespējams ņemt līdzi arī savu paklājiņu.

Nodarbības vadīs jogas instruktore Sabīne Paure:

Ar jogu sāku nodarboties Ķīnā, kur universitātē studēju ķīniešu valodu. Multikulturālajā vidē smēlos informāciju un pieredzi gan no indiešu studentiem, kam joga bija garīga prakse, gan sāku apgūt tradicionālās ķīniešu prakses. Šī sfēra mani aizrāva, pēc ilgstošiem treniņiem pie dažādiem skolotājiem iestājos sertificētā jogas skolā, kur vairāku mēnešu laikā ieguvu diplomu kā jogas instruktore. Atgriežoties Latvijā, sāku vadīt nodarbības Vilpulkas skoliņā, jo šeit ar vīru bijām atraduši mums piemērotu lauku viensētu, kur pārcelties no Ķīnas. Vilpulkā nodarbību gaita bija ļoti patīkama, bija labas atsauksmes, sāku vadīt nodarbības arī Rūjienā. Kaut arī mācījos Ķīnā, kur skolotāja vārds ir likums māceklim, mūsu nodarbību gaita ir ļoti relaksēta, grupās parasti izveidojas laba iekšējā sinerģija, kad katrs dalībnieks var justies brīvi un koncentrēties uz savu ķermeņa un prāta pilnveidi.

Nodarbībām nepieciešams pieteikties pa tālruni 26218865.

NB! Grupa uz jogas nodarbībām jau ir nokomplektēta!

Nodarbības norisinās projekta Nr.9.2.4.2/16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā” ietvaros

Logo ansamblis