Kanādas un Latvijas karavīru komandas tiksies hokeja draudzības spēlē Valmierā

Sestdien, 22. aprīlī plkst. 16.00 Valmieras Olimpiskajā centrā norisināsies ASV, Latvijas un Kanādas karavīru hokeja draudzības spēles.

Spēļu mērķis ir demonstrēt Latvijas un Latvijā esošo ASV un Kanādas karavīru kopīgās intereses sportā, kas sekmē ciešāku sadarbību arī karavīru pamatuzdevuma izpildē – NATO alianses aizsardzībā. Spēļu sērija aizsākās 16. aprīlī Ogrē un noslēgsies 29. aprīlī  Rīgā, “Arēna Rīga” hallē.

Valmieras iedzīvotāji un viesi tiek aicināti apmeklēt karavīru hokeja spēles. Ieeja – bez maksas. 

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!

Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus sestdien, 22. aprīlī, plkst. 16.00, atspoguļot Kanādas un Latvijas karavīru hokeja spēles Valmieras hokeja hallē, ņemot līdzi personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti). Dalība pasākumā jāpiesaka līdz 21. aprīļa plkst. 12.00, rakstot uz e-pasta adresi . Pieteikumā nepieciešams norādīt pārstāvēto plašsaziņas līdzekli, vārdu, uzvārdu, personas kodu.

Informējam, ka personu dati tiks apstrādāti tikai konkrētā apmeklējuma vajadzībām, un dati netiks uzglabāti pēc hokeja spēles noslēguma.

Informāciju sagatavoja:
Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes
Komunikācijas daļa
Tālr.: 28326080         
e-pasts: