Kamermūzikas koncerts “Eksotiskās dejas” Oleru muižā

Koncerts Oleru muižā

Piektdien, 2023.gada 18.augustā plkst.19.00 Oleru muižā skanēs kamermūzikas koncerts “Eksotiskās dejas”. Oleru muižā viesosies saksofonists Aigars Raumanis un sitamo instrumentu pavēlnieks Reinis Tomiņš.

Koncertprogrammā skanēs Astors Pjacolla, Akira Jujama, Žans Fransuā, Gabriela Ortisa, Deivids Longs, Glens Palmers u.c.

Koncertprogrammā “Eksotiskās dejas” apvienojušies divi spilgti jaunie talanti – sitaminstrumentālists Reinis Tomiņš un saksofonists, Lielās mūzikas balvas laureāts Aigars Raumanis. Tas būs ne vien skaniski aizraujošs ceļojums pa eksotiskām zemēm, bet arī pa daudzveidīgo sitaminstrumentu pasauli – ar virtuozu graciozitāti Reinis ieskandinās marakasus, bongus, džambas, šeikerus, arī marimbu un vibrafonu, lieliski sabalsojoties ar Aigara meistarīgās saksofonspēles tembrālo krāsainību. Saskanīgais duets programmai izvēlējies kompozīcijas no dažnedažādām pasaules malām – Gabriela Ortisa savā Estudio Tongolele spēlējas ar dzimtās Meksikas ritmiem, bet japānis Akira Jujama Divertismentā rotaļājas ar daudzveidīgajām marimbas toņkrāsām, muzikāli joki skan amerikāņa Deivida Longa Practus Interruptus, bet Glens Palmers kolorītajā 1990 Ballroom Blitz atskatās uz deju vēsturi, savukārt jaunā tembrālā veidolā, pateicoties Raumaņa un Tomiņa aranžijām, skan tango lielmeistara, argentīnieša Astora Pjacolas miniatūras un francūža Žana Fransuā cikls “Eksotiskās dejas”.

Ieeja par ziedojumiem. Tā kā vietu skaits ierobežots , lūdzam obligāti pieteikt savu apmeklējumu līdz 16.augustam, e-pasts  . Pieteikumā lūdzam norādīt – vārds, uzvārds un dalībnieku skaits.

Pasākumu atbalsta Valmieras novada pašvaldība un biedrība “Oleru muiža”.

Pirms koncerta ierēķiniet laiku arī Muižas dārza apskatei! Aicina Oleru muižas komanda.