Kā koša rokenrola ballīte Burtniekos izskanējis deju uzvedums “Rok’n Rullē”

Deju uzvedums "Rok'n Rullē"

Ar vēstījumu “Rokenrols ir un būs vienmēr dzīvs!” 12. augusta vakarā Burtnieku estrādē izskanēja horeogrāfa Agra Daņiļeviča vadībā sagatavotais deju uzvedums “Rok’n Rullē”, uz vienas skatuves pulcējot vairāk nekā 100 Valmieras novada jauniešus un deju skolas “Dzirnas” dejotājus. Īstu rokenrola ballīti uz estrādes skatuves palīdzēja uzburt dabas un blūza iedvesmotais roka kvartets “The Bad Tones”. Foto galeriju aicinām aplūkot ŠEIT, skaistos foto mirkļus iemūžināja Emīls Vanags.

Deju uzvedumi kļuvuši par iemīļotu un gaidītu pasākumu – šis bija nu jau septītais gads pēc kārtas, kad Burtniekus piepildīja jauniešu deju soļi. Lai pienācīgi sagatavotos uzvedumam, augusta sākumā meistarklasēs Ēvelē un Burtniekos vietējie Valmieras novada jaunieši Agra Daņiļeviča un deju skolas “Dzirnas” pasniedzēju Līgas Kavaces, Kārļa Boža, Kaspara Brauna un Markus Zmölnig vadībā kopā ar profesionāliem dejotājiem attīstīja ritma izjūtu un pilnveidoja savas kustību prasmes.

“Īsā laika periodā Valmieras novada jaunieši kopā ar “Dzirnu” dejotājiem apguva 14 dejas, taču viss izdevās veiksmīgi. Katra pirmizrāde ir kā eksāmens, bet intuitīvi jutu, ka viss ir kārtībā un eksāmenu noliksim, taču nedomāju, ka uz tik labu atzīmi! Šis viss pateicoties tam, ka jau no paša pirmā gada deju uzvedumi Burtniekos ir balstījušies uz katra dejotāja godaprātu un vēlēšanos piedalīties šajā pasākumā. Dejotāji atdeva visus spēkus un enerģiju – rokenrols jau nav kā pastaiga pa skatuvi, rokenrols prasa fizisku spēku un ārkārtīgi lielu emocionālo jaudu. Es esmu ļoti apmierināts ar jauniešu veikumu! Šis ir projekts, kas tiek lolots gada garumā un tad īsā laika periodā īstenots. Burtniekos esam jau septīto gadu un noteikti šeit būsim arī nākamgad!”

pēc deju uzveduma izskaņas sajūtās dalās horeogrāfs Agris Daņiļevičs.

Deju uzvedums “Rok’n rulē” tika iestudēts, pateicoties biedrības “Pāvulēni”, deju skolas “Dzirnas”, Burtnieku Kultūras centra un Valmieras novada pašvaldības sadarbībai.