Jūnijs Valmierā – BMX mēnesis

Valmierā norisināsies Eiropas BMX kausa sacensību 11. un 12. posms

Valmierā divas nedēļas nogales jūnijā tiks aizvadītas BMX zīmē, noskaidrojot ātrākos braucējus un pulcējot Latvijas vadošos BMX riteņbraucējus un klubus. Jaunajā Latvijas kausa sezonā iekļauti deviņi posmi. Viens no tiem – Latvijas kausa 4. posms – norisināsies Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” 18. jūnijā. Savukārt 19. jūnijā notiks Māra Štromberga Valmieras Olimpiskā centra kausa izcīņa.

Latvijas kauss norisināsies divos blokos. Pirmajā startēs bērnu līdz desmit gadiem un krūzeru grupas, savukārt otrajā blokā, kas paredzēts ap plkst. 14.30, startēs jauniešu, Pro Open un M17+ amatieru kategoriju braucēji. Ātrākie tiks noteikti kopumā 20 vecuma un meistarības grupās. Māra Štromberga Valmieras Olimpiskā centra kausa izcīņa norisināsies svētdien no plkst. 11.00.

Sacensību nolikums un dienaskārtība skatāmi Valmieras Olimpiskā centra mājaslapā www.valmierasoc.lv.

Skatītājiem ieeja abās sacensību dienās būs bez maksas.

Sacensības organizē: Latvijas Riteņbraukšanas federācija, Valmieras novada pašvaldība, Valmieras Olimpiskais centrs, EightyOne BMX Shop.

Sacensības būs ģenerālmēģinājums BMX svētkiem Valmierā – 25. un 26. jūnijā Valmierā norisināsies Eiropas BMX kausa sacensību 11. un 12. posms. Sacensības būs atļauts vērot arī klātienē, un vienas dienas biļetes cena apmeklētājiem būs 5 EUR. Vairāk informācijas par Eiropas posmu www.bmxvalmiera.lv vai www.lrf.lv.

Rasa Krūmiņa,
Valmieras Olimpiskais centrs